سخنی با والدین عزیز

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امروزه با توجه به رشد وتوسعه علم وفناوری در سراسر دنیا وبخصوص میهن عزیزمان ایران نگاه مارا برای ارتقای دانش فنی فرزندانمان روز به روز حساس تر و مهم تر می نماید. در این حیطه ، رباتیک به عنوان یکی از موثرترین علوم در ساختار پیشرفت تکنولوژی کشور، اکنون در بخش های مختلف آموزشی وصنعتی کشور در حال گسترش است ، ما برآن شدیم با اجرای یک سیستم آموزشی پیشرفته ( تئوری و عملی ) در ایران بتوانیم گامی هرچند کوچک در جهت ارتقای علمی و شکوفایی استعدادهای  کودکان و نوجوانان این مرزوبوم برداریم .
دوره های آموزش کاربردی رباتیک راهی ساده و آسان برای تحقق بخشیدن به ایده ها و ابداعات کودکان و نوجوانان است و آنان را برای فعالیت های عملی مبتنی بر خلاقیت آماده میکند. شرکت بچه ها در این کلاس ها موجب رشد استعدادها و جهت دهی مثبت به توانایی های دانش آموزان می شود. رباتیک از آن جایی که مثل ساخت کاردستی ذهن و جسم بچه ها را درگیر می کند همچون یک بازی خلاقانه برای آنان جاذبه دارد و از آنجا که کلاس توام با تعامل بچه هاست فضایی مفرح و شاد ایجاد می شود.

 

بدون شک دنیای 2020 که در آن کودکانمان جوانانی برومند گشته اند ، رایانه و تکنولوژی ربات ها حرف اول را می زند .بازی امروز فرزندانمان با ربات ها ازسویی باعث سرگرمی  و پر کردن اوقات فراغت آن ها در این سن و از سوی دیگر ذخیره آینده ای روشن برای فردای آنهاست . آیا نمی توان در دل بازیهای کودکانه فرزندانمان علومی را به آنها بیاموزیم که ناگزیر روزی به آن محتاج خواهند شد ؟

مطمئنا ً نگاه سطحی ولحظه ای امروز ما به رفتار کودکانمان نمی تواند پاسخ مناسبی به سوالات و دغدغه های نوجوانی آنها باشـد .

 


روبات,رباتیک,ربات,رباتیک آراد,ربات کوچولوی من,صنایع رباتیک آراد,روبوت,روباتیک,آراد,شرکت آراد,روباتیک آراد,صنایع روباتیک آراد,شرکت صنایع روباتیک آراد,آراد تهران,آموزش روباتیک,...
نویسنده : مهندس حسینی بازدید : 822 تاريخ : 17 تير 1392 ساعت: 17:7